"daugavpils"

Futbols: Neveiksmes Virslīgas turnīrā 04.08.2014

Ar zaudējumiem Smscredit.lv futbola Virslīgā nācies samierināties Daugavpils komandām. „Daugava” ar 0:1 piekāpās līderei „Skonto”, bet „Daugavpils” ar 0:2 atzina „Jelgava” pārākumu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Futbols: “Daugava” un “Daugavpils” vārtus negūst 30.06.2014

Smscredit.lv futbola Virslīgā svētdien Daugavpils futbola komandas pa abām kopā spēja izcīnīt vienu punktu, pie tam neviena no komandām vārtus neguva, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" un "Daugava" spēlē neizšķirti 26.06.2014

Trešdien abas Daugavpils komandas Smscredit.lv futbola Virslīgā nospēlēja neizšķirti 1:1. BFC „Daugavpils” šāds rezultāts pret FC „Jūrmala”, bet „Daugavai” pret „Ventspili”, informē Sporta pārvaldes portāls.

"Daugava" nenotur trīs vārtu pārsvaru, "Daugavpils" zaudē Olainē 15.05.2014

Daugavpils futbola klubi pa abiem kopā Smscredit.lv futbola Virslīgā ieguvuši vienu punktu. Īpaši sāpīga neveiksme Daugavpils „Daugavai”, kas pret Jūrmalas „Spartaks” nenoturēja trīs vārtu pārsvaru, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

„Daugavpils” un „Daugava” cieš minimālas neveiksmes 12.05.2014

Sestdiena nebija veiksmīgā diena Daugavpils futbola komandām. BFC „Daugavpils” mājās ar 2:3 piekāpās „Jelgavai”, savukārt „Daugava” ar 1:2 atzina „Skonto” pārākumu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" un "Daugava" izcīna uzvaras 06.05.2014

Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā aizvadītas kārtējās spēles ar Daugavpils klubu līdzdalību. Rezultāti bijuši iepriecinoši, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Hokejisti labi sāk, slikti pabeidz 16.01.2014

Latvijas Hokeja čempionātā „Daugavpils” mājas spēlē ar 1:11 piekāpās „Rīga/Prizma”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" sagrāve pret "Kurbads" 16.12.2013

Latvijas hokeja čempionātā zaudējumu sērija turpinās „Daugavpils” komandai, kas šoreiz mājās ar 1:12 zaudēja „Kurbads”. Goda vārtus iemeta Edgars Apelis, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Ar trīs vārtiem uzvarai nepietiek 09.12.2013

Latvijas Hokeja čempionātā ar zaudējumu nācies samierināties Daugavpils hokejistiem, kuri šoreiz izbraukumā ar 3:6 piekāpās „Rīgai/Prizma”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti cienīgi pacīnās ar "Dinamo/Juniors" 05.12.2013

Latvijas Hokeja čempionātā „Daugavpils” savu skatītāju priekšā ar 2:6 piekāpās „Dinamo/Juniors”, kas izšķirošo izrāvienu veica vien trešā perioda vidū, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Hokejisti iztur vienu periodu 02.12.2013

Latvijas hokeja čempionātā vienu labu periodu izdevies aizvadīt Daugavpils komandai, taču ar to bija par maz, lai iegūtu vismaz punktu pret „Ozolnieki/Monarch” – 1:7, informē Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejistiem pārliecinošs zaudējums pret "Kurbadu" 28.11.2013

Latvijas Hokeja čempionātā gados ļoti jaunā „Daugavpils” komanda izbraukumā ar 1:15 piekāpās „Kurbads”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejistiem smags zaudējums 19.11.2013

Latvijas hokeja čempionātā zaudējumu piedzīvojusi Daugavpils komanda, kas savā laukumā ar 0:11 zaudēja „Rīga/Prizma”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Savs laukums šoreiz nepalīdzēja 04.11.2013

Ļoti neveiksmīgais spēles sākums liedza “Daugavpils” hokejistiem paspēkoties par uzvaru spēlē pret “Ozolnieki/Monarch”. Beigās zaudējums ar 2:7, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Borovkova divi vārtu guvumi no zaudējuma neglābj 28.10.2013

Latvijas hokeja Virslīgā hokeja komanda „Daugavpils” izbraukumā ar 3:8 piekāpās „Zemgalei/LLU”, informē Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejistiem sāpīgs zaudējums pret “Kurbadu” 24.10.2013

Trešdienas vakarā emocionālā un aizraujošā spēlē “Daugavpils” hokejisti mājās ar 2:3 atzina “Kurbads” pārākumu, izšķirošos vārtus ielaižot nepilnas piecas minūtes pirms cīņas beigām, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" hokejistiem uzvaru sēriju pagarināt neizdodas 22.10.2013

Tikai divus periodus Latvijas hokeja čempionātā izdevies izturēt „Daugavpils” hokejistiem, kuri ar 3:8 piekāpās „Kurbadam”. Vēl pēc diviem periodiem rezultāts bija tikai 3:2 pretinieku labā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti izcīna pirmo uzvaru 10.10.2013

Latvijas Hokeja čempionātā negaidītu uzvaru izcīnījuši Daugavpils hokejisti, kuri aizraujošā spēlē ar 4:2 pārspēja “Dinamo/Juniors”, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti arvien tuvāk uzvarai 07.10.2013

Latvijas hokeja čempionātā komanda “Daugavpils” ar 3:5 piekāpās “Ozolnieki/Monarch”, kas ir viens no sezonas labākajiem rezultātiem, informē Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" hokejistus iegāž spēle nevienādos sastāvos 03.10.2013

Trešdienas vakarā Daugavpils Ledus hallē hokeja komandas “Daugavpils” spēlētāji ar 1:4 piekāpās “Zemgales/LLU” komandai, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti interesantā mačā piekāpjas “Prizmai” 30.09.2013

Ceturto spēli Latvijas hokeja čempionātā aizvadījuši “Daugavpils” spēlētāji, informē Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti tur sapsrindzinājumā "Kurbadu" un sestdien spēlēs mājās 26.09.2013

Trešdien „Daugavpils” hokejisti izbraukumā ar 3:10 zaudēja ambiciozajam „Kurbadam”, pusi no vārtiem ielaižot pēdējā trešdaļā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.